Зарядний пристрій

CC-BC 4 M
 • Інтелектуальний зарядний пристрій з мікропроцесорним контролером
 • Багатоступеневий цикл зарядки, керується і контролюється мікропроцесором
 • Універсальний зарядний пристрій для батарей різних типів, таких як: гелеві, AGM, батареї, які не обслуговуються, та батареї з низьким рівнем заряду, свинцево-кислотні, і т.д ...
 • Автоматичне регулювання напруги батареї для 6 / 12В транспортних засобів
 • Ступінь захисту: IP65 (захист від пилу і бризок води)
 • Компенсаційна функція заряду для безперервного стану ідеального заряду
 • Оптимальне рішення для сезонно використовуваних транспортних засобів з тривалими простоями
 • Використання зарядного пристрою продовжує термін служби батареї
 • Зимовий режим зарядки для температури зовнішнього повітря нижче 5 ° C
 • Дисплей: показує напругу батареї і процес зарядки
 • Функція порятунку для батареї з низьким рівнем заряду
 • Електронний захист проти перевантаження, короткого замикання і неправильної полярності клем
 • Повністю ізольовані клеми і інтегрований настінний кронштейн
 • Важливо! Зарядний пристрій не може заряджати глибоко розряджені акумулятори (акумулятори, напруга на клемах яких нижче 11.3 В)!
 • Тут ви знайдете всю інформацію про продукт…
Знайти найближчий магазин

Додаткова інформація до CC-BC 4 M (Арт. 1002221)

Опис
Details

Einhell CC-BC 4 M інтелектуальний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, який може бути використаний для зарядки широкого спектру типів акумуляторів транспортних засобів. Зарядний пристрій має ряд функцій захисту і не потребує технічного обслуговування, він призначений для заряду технічно передових потужних батарей на сучасних транспортних засобах. Основним напрямком розвитку було продовження можливого терміну служби батареї при повній продуктивності. Експлуатація зарядного пристрою є більш простою у порівнянні зі звичайними пристроями завдяки детальному індикатору заряду. Універсальний зарядний пристрій Einhell сумісний з гелевими і AGM батареями, а також з батареями, які не обслуговуються, та батареями з низьким рівнем заряду, свинцево-кислотними акумуляторними батареями. CC-BC 4 M автоматично пристосовується до напруги батареї транспортних засобів 6В і 12В. Багатоступінчастий цикл зарядки від Einhell автоматично керується і контролюється мікропроцесором. Мікропроцесорний контролер автоматично аналізує акумулятор, який підключений і ініціює найбільш зручний режим зарядки, щоб задовольнити те, що потрібно. Функція підзарядки зберігає і захищає батарею і забезпечує постійний оптимальний заряд. Таким чином, СС-BC 4 М також ідеально підходить для сезонних транспортних засобів, які не використовуються протягом тривалого періоду часу. Для того, щоб зберегти енергію батареї, щоб не дозволити з часом розрядитися повністю і в результаті не виникла би ризикованість глибокого розряду, акумулятор зберігається на оптимальному рівні заряду за допомогою крапельної підзарядки. Підзарядка звільняє клітини батареї і продовжує термін придатності, запобігаючи витрачанню багато грошей для заміни дефектного акумулятора . Автомобіль, мотоцикл чи скутер буде готовий до експлуатації на старті сезону. Зимовий режим зарядки був розроблений спеціально для температур зовнішнього повітря нижче 5 ° C. Розряджені батареї з інтактними клітинами можуть бути відновлені за допомогою функції порятунку батареї з низьким рівнем заряду. Захист від автоматичного перезарядження, короткого замикання і від зворотної полярності запобігає пошкодженню зарядного пристрою і батареї. Зарядний пристрій Einhell має ступінь захисту: IP65 і захищений від доступу пилу і бризок води. ЖК індикація стану напруги батареї і заряду показує на дисплеї поточний стан батареї і режим, в якому зарядний пристрій зараз працює. Пристрій може розрізняти чотири рівні зарядки і вказати, чи підключений 6- або 12-вольтовий акумулятор. Дисплей на зарядному пристрої Einhell також вказує на те, якщо клеми були неправильно прикріплені, попереджувальний світловий сигнал негайно попереджає користувача про можливі проблеми. Завдяки повністю ізольованим зажимам зарядний пристрій може бути підключений до батареї легко і безпечно. Пристрій також має інтегрованій настінний кронштейн для легкості використання і практичного зберігання.

Технічна інформація
Логістична інформація
Документи продукта