Зарядний пристрій

CC-BC 2 M
 • Інтелектуальний зарядний пристрій з мікропроцесорним контролером
 • Багатоступеневий цикл зарядки, керується і контролюється мікропроцесором
 • Універсальний зарядний пристрій для батарей різних типів, таких як: гелеві, AGM, батареї, які не обслуговуються, та батареї з низьким рівнем заряду, свинцево-кислотні, і т.д ...
 • Автоматичне регулювання напруги батареї для 6 / 12В
 • Ступінь захисту: IP65 (захист від пилу і бризок води)
 • Компенсаційна функція заряду для безперервного стану ідеального заряду
 • Оптимальне рішення для сезонно використовуваних транспортних засобів з тривалими простоями
 • Використання зарядного пристрою продовжує термін служби батареї
 • Зимовий режим зарядки для температури зовнішнього повітря нижче 5 ° C
 • LED дисплей: показує напругу батареї і процес зарядки
 • Електронний захист проти перевантаження, короткого замикання і неправильної полярності клем
 • Повністю ізольовані клеми і інтегрований настінний кронштейн
 • Важливо! Зарядний пристрій не може заряджати глибоко розряджені акумулятори (акумулятори, напруга на клемах яких нижче 11.3 В)!
 • Тут ви знайдете всю інформацію про продукт…
Знайти найближчий магазин

Додаткова інформація до CC-BC 2 M (Арт. 1002211)

Опис
Details

Einhell CC-BC 2 M інтелектуальний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, який може бути використаний для зарядки широкого спектру типів акумуляторів транспортних засобів. Зарядний пристрій має ряд функцій захисту і не потребує технічного обслуговування, він призначений для заряду технічно передових потужних батарей на сучасних транспортних засобах. Швидка зарядка без погіршення батареї була головним пріоритетом при конструюванні, так що мікропроцесорний блок продовжує термін служби батареї на повну потужність. Дисплей стану заряду робить зарядний пристрій менш складним у використанні, ніж традиційні пристрої. Універсальний зарядний пристрій Einhell сумісний з гелевими і AGM батареями, а також з батареями, які не обслуговуються, та батареями з низьким рівнем заряду, свинцево-кислотними акумуляторними батареями. CC-BC 2 M автоматично визначає напругу акумуляторної батареї на автомобілях 6В і 12В. Мікропроцесорний контролер автоматично контролює і керує багатоступінчастим циклом зарядки. Мікропроцесорний контролер автоматично аналізує акумулятор, який підключений і ініціює відповідні дії в залежності від стану батареї. Функція підзарядки зберігає і захищає батарею і забезпечує постійний оптимальний заряд. Таким чином, СС-BC 2 М також ідеально підходить для сезонних транспортних засобів, які не використовуються протягом тривалого періоду часу. Замість того, щоб дозволити поступовий повний розряд і ризик надмірного розряду, підзарядка надійно підтримує батарею на оптимальному рівні заряду. Це продовжує термін служби батареї і запобігає необхідності витрачати багато грошей для заміни дефектного акумулятора . Автомобіль, мотоцикл чи скутер буде готовий до експлуатації на старті сезону. Зимовий режим зарядки був розроблений спеціально для температур зовнішнього повітря нижче 5 ° C. Захист від автоматичного перезарядження, короткого замикання і від зворотної полярності запобігає пошкодженню зарядного пристрою і батареї. Зарядний пристрій Einhell має ступінь захисту: IP65 і захищений від доступу пилу і бризок води. Індикатор напруги батареї та дисплей стану зарядки зрозумілий з першого погляду. Стан заряду батареї і зарядного пристрою: 25%, 50%, 75% і 100% заряду, акумулятор 6В або 12В та індикація зарядки у зимовому режимі. Сигнальна лампа загоряється відразу ж, якщо виявляються будь-які проблеми. Зарядний пристрій Einhell може бути підключений до батареї легко і безпечно за допомогою повністю ізольованих зажимів. Пристрій також має вбудований кронштейн для зручного кріплення на стіні.

Технічна інформація
Логістична інформація
Документи продукта